3. forduló: Maria Jose Martinez Sanchez (spanyol) 6:1, 7:5
nyolcaddöntő: Alisza Klejbanova (orosz) 6:3, 6:4
negyeddöntő: Tamarine Tanasugarn (thaiföldi) 6:4, 6:3
elődöntő: Jelena Gyementyjeva (orosz, 5.) 6:1, 7:6 (7-3)
Serena Williams (amerikai, 6.)
1. forduló: Kaia Kanepi (észt) 7:5, 6:3
...
Oszakai tenisztorna - Marosiék a nyolc között
... Kaj Csen, Noppawan Lertcheewakarn (tajvani, thaiföldi) 4:6, 6:4, 10-7 - döntő rövidítés
A harmadi...
Monterreyi tenisztorna - Babosék a döntőben
... elődöntőben Babosék az Asia Muhammed, Allie Will amerikai kettőst győzték le két szettben, 1 óra 14 perc alatt.
Babosék a döntőben a harmadik helyen kiemelt Eva Birnerova, Tamarine Tanasugarn cseh, thaiföldi duóval mérkőznek, magyar idő szerint 22 órától.
Babos idén januárban Hobartban és Bogotában is túljutott az elődöntőn a luxemburgi Mandy Minellával, Kolumbiában a du...
Monterreyi tenisztorna - Babosék nyerték a döntőt
...
A vasárnapi döntőben az első helyen kiemelt Babosék a harmadikként rangsorolt Eva Birnerova, Tamarine Tanasugarn cseh, thaiföldi duót verték rendkívül magabiztosan, két játszmában. A mérkőzés 1 óra 10 percig tartott.
Babos Tímea párosban pályafutása harmadik WTA-sikerét aratta. Tavaly Birminghamben (a tajvani Hszie Szu-vejjel), idén pedig Bogotában (a luxemburgi Mandy Mi...
Szucsoui tenisztorna - Babos bejutott a negyeddöntőbe
... le 1 óra 24 perc alatt, és a nap folyamán párosban is pályára lép még.
Az első helyen kiemelt teniszező...
1
Címkék: Maria Jose Martinez Sanchez, Alisza Klejbanova, Tamarine Tanasugarn, Jelena Gyementyjeva, Serena Williams, Kaia Kanepi, Noppawan Lertcheewakarn, Asia Muhammed, Allie Will, Mandy Minellával, Babos Tímea, Tavaly Birminghamben, Hszie Szu-vejjel, Mandy Mi, nyolc között, harmadik helyen, luxemburgi Mandy, vasárnapi döntőben, első helyen, harmadikként rangsorolt, tajvani Hszie, lertcheewakarn, negyeddöntőbe, birminghamben, harmadikként, magabiztosan, gyementyjeva, nyolcaddöntő, elődöntőben, tenisztorna, negyeddöntő, kolumbiában, pályafutása, klejbanova, tanasugarn, luxemburgi, játszmában, rangsorolt, minellával, monterreyi, keothavong, mérkőznek, januárban, hobartban, thaiföldi, wimbledon, rövidítés, birnerova, bogotában, elődöntőn, rendkívül, teniszező, vasárnapi, túljutott, tamarine, elődöntő, harmadik, döntőben, muhammed, amerikai, szettben, párosban, folyamán, mérkőzés, marosiék, martinez, bejutott, szucsoui, williams, noppawan, tajvani,